PROČ SI ZVOLIT TUTO VARIANTU

POLYURETANOVÉ PODLAHY

Polyuretanové podlahy
v domácnosti

Polyuretanová stěrka je finální vrstva podlahy a její tloušťka (výška) je už od pár milimetrů. Ve většině případů od 2-5 mm. Jako podkladová vrstva je nejvhodnější strojně hlazený beton či betonový základ, nicméně pokud máte dnes tak oblíbený anhydritový podklad či původní dlažbu nebo parkety, dá se i na tyto povrchy za jistých podmínek polyuretan použít. Polyuretan má velice dobré roztažné schopnosti, takže dokáže překlenout i praskliny v podkladovém betonu.

Polyuretanové podlahy jsou vhodné do všech místností v domě, dokonce i do koupelen včetně sprchového koutu a kuchyní, kde oceníte úžasnou výhodu při úklidu bezespárého řešení.

Jakou zátěž vydrží polyuretanová podlaha?

Polyuretanové podlahy jsou vysoce chemicky a mechanicky odolné proti běžným chemikáliím v domácnosti. Mají vysokou UV stabilitu a jejich vysoká houževnatost a pružnost zajistí dlouholetou trvanlivost. Polyuretanová podlaha má obdobnou, ale spíše vyšší trvanlivost než klasické dlažby či dřevěné podlahy. Sebelepší dlažba Vám jednou praskne nebo se vydrolí spáry. U polyuretanových podlah tato problematika automaticky odpadá.

Kolik polyuretanová podlaha stojí?

Popravdě na tuto otázku je těžké odpovědět, jelikož cena se odvíjí od celkového počtu m2 realizované polyuretanové podlahy, jaký je podklad, zda-li jde o patrový dům či přízemní, zda se bude jednat o jednobarevnou polyuretanovou podlahu nebo designovou polyuretanovou podlahu, atd. Proto Vám cenu rádi sdělíme po zodpovězení těchto otázek. Preferujeme osobní setkání, kde Vám vše můžeme vysvětlit a vše do detailů probrat.

Polyuretanová podlaha je vysoce luxusní a v dnešní době již cenově dostupná záležitost a určitě tuto podlahu doporučujeme jako alternativu jiných podlahovin, kde bude cena včetně práce velice podobná. Tato polyuretanová stěrka má ještě jednu výhodu a to při rekonstrukci, že za jistých okolností, lze tuto stěrku instalovat i na stávající dlažbu, terasu, atp. Také Vám tímto způsobem rekonstrukce sníží náklady na odstranění a následnou recyklaci odpadu.

Vzhled výsledného povrchu polyuretanu?

Na každém zákazníkovi je aby si určil, jaký finální vzhled by podlaha měla mít. Ideální je tuto podlahu řešit s designérem, který umí opravdu sladit podlahu s nejmenšími detaily skloubenými s Vaším vybavením bytu. Je téměř 100% jisté, že takto realizovanou podlahu již nikdo mít nebude a to ani Váš soused! Takto vytvářená designová polyuretanová podlaha je umění, ve kterém se prolínají aktuální myšlenkové pochody realizovatele podlahy, tak Vás jako zákazníka a designéra.
Výsledný efekt polyuretanové podlahy je lesklý, ale na přání zákazníka provedeme matnou, či polomatnou finální úpravu.

Přejít nahoru