BETONOVÉ STĚRKY

Polymer/cementová stěrka je populární technika betonového překrytí a restaurování stávajícího betonového podkladu. Oprava prasklých, mořených nebo zvětralých betonových povrchů je jedním z nejčastějších způsobů použití této techniky. Tato dekorativní betonová aplikace dává vzhled kamene, břidlice nebo keramické dlaždice. Odolnost proti skluzu z této stěrky, činí ideální pro mokré oblasti, jako jsou bazény, příjezdové cesty, chodníky nebo jakýkoli venkovní povrch vystavený těmto prvkům. Do interiéru, aplikujeme hladké stěrky. Unikátní vzory lze snadno vytvořit pomocí pigmentu přímo u zákazníka, dle našeho vzorníku, vláknité pásky nebo šablon, simulací dlaždic, kamene nebo jakéhokoli obrázku či vzoru.

Tyto stěrky vynikají vysokou přídržností ke stávajícímu povrchu. Vysoká UV stabilita, mrazuvzdornost, nepropustnost vody z vrchu ani ze spodu, jsou bezespáré a navíc jsou protiskluzné.

Tyto stěrky se aplikují na betonový povrch a jejich výhodou je, že se zbytečně nenavyšuje výška podlahy či stěny. Tyto stěrky se aplikují od 3-6mm.

Záruku poskytujeme po dobu 5 let, trvanlivost odhadujeme, dle zkušeností ze zahraničí cca 30 let.